Sabunike

Sabunike

18. 5. 2012, 16:17

Sabunike. Nádherné letovisko v Chorvatsku, kde strávíte dovolenou, o které už léta sníte. Nevěříte? Čtěte dál a nechte se přesvědčit a zlákat k cestě za historií, kulturou, gastronomií i sporty do chorvatského Sabunike.

Sabunike

Sabunike se nachází v oblasti Zadarské riviéry. Většině z vás tento pojem jistě není cizí, mnozí jste již Zadar navštívili. Pravdou je, že Chorvastko je velmi oblíbeným cílem českých turistů. Možná to souvisí s faktem, že se nejedná o cíl nějak zvlášť vzdálený. Především se jedná o cíl lety prověřený. Dovolená v Sabunike vás tedy překvapí pouze v tom kladném slova smyslu!


Sabunike dovolená

Dovolená v Sabunike vás překvapí jedině a pouze v kladném slova smyslu. Jak je to myšleno? Chorvatsko je ověřená destinace, kde se na kvalitu ubytování, stravy, služeb prostě můžete spolehnout. Nečeká vás tak žádné nepříjemné překvapení. Pokud si ale myslíte, že už Chorvatsko prostě znáte jako vlastní boty, nenechte se mýlit. Zajeďte letos například do Sabunike!


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Sabunike Zadar

Zadar, tedy poloostrov, na kterém se Sabunike nachází, je obecně nazýván "malým chorvatským Římem". Tato přezdívka je dána velkým množstvím kostelů přímo ve městě i v jeho bližším okolí. Dále souvisí římskými troskami, které se zde nacházejí. Tolik pro milovníky historie a kultury. A co nabízí Sabunike a její okolí "přírodomilcům"? Zadarská riviéra se rozkládají v nejčlenitější části Jadranu, kde je mnoho malých zátok, ostrovů a ostrůvků, které můžete díky kvalitní nabídce výletů navštívit. V okolí zadarské riviéry jsou národní parky Paklenica, slapy Krky a ostrovní skupina Kornaty. Pronajměte si loďku a stravte den na některém z neobydlených ostrůvků jako Robinson Crusoe.

Sabunike aktivní dovolená

Toužíte během dovolené odpočívat takzvaně aktivně? Využijte tedy nabídek sportovních aktivit. Rovinku při pláži zvládnou i méně zdatní cyklisté, do ceny za zapůjčení pomůcek k potápění či surfování samozřejmě spadá i kurz pod vedením odborníků. Není se tedy proč bát i aktivit zcela nových. A po náročném dni plném kultury, historie, sportu i přírody si užijte gastronomický zážitek na celý život v některé z restaurací v Sabunike. Sabunike umí překvapit! Nevěříte? Jeďte!

Zobrazení: 151240 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Sabunike

    18. 5. 2012, 16:17 | Diskuze (0)

    Sabunike. Nádherné letovisko v Chorvatsku, kde strávíte dovolenou, o které už léta sníte. Nevěříte? Čtěte dál a nechte se přesvědčit a zlákat k cestě za historií, kulturou, gastronomií i sporty do chorvatského Sabunike.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook