Jakov

Turanj

18. 5. 2012, 14:41

Rodinné pobytové zájezdy směřují vždy do klidného místa. Takovým klidným letoviskem je i Turanj, jedna z přímořských turistických osad na pobřeží Chorvatska. Osada leží blízko městečka Biograd na Moru.

Turanj

Klidná osada s bohatou historií podtrženou antickým náměstím a římskými hrobkami, kostelem datovaným kolem 15. století vás přivítá s otevřenou náručí. Pouze na pár místech hraje v podvečer živá hudba, takže za zábavou je nutné dojet do přilehlých městeček, například Biogradu na Moru či známého Zadaru. Proto je tato lokalita vhodná pro rodiny s malými dětmi.

Krásné a klidné pláže lákají k odpočinku

Klidné pláže osady Turanj lákají k odpočinku všechny, kteří milují klid a pohodu poklidného, ospalého provinčního městečka. Krajina s mediteránským rostlinstvem, blízkost překrásných ostrovů zadarského souostroví a Národního parku Kornati, doplní vaši hezkou dovolenou. Pokud se přeci jen chcete věnovat akčnější dovolené, stačí se lodí či autobusem dopravit do přilehlých oblastí Turanje, k městečkům ležícím v okolí, či na menší ostrůvky, na kterých se můžete věnovat windsurfingu či potápění. Za kulturou pak stačí vyrazit do blízkého Zadaru, města s velkým množstvím římských památek, ležícího blízko velkého sladkovodního jezera - Vrano jezero. Turisté přivítají i možnost výletu do národního parku Kornati.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Nejlepší recenze na pobytové zájezdy s dětmi

Pobytové zájezdy s dětmi v této lokalitě se stávají opravdu výjimečnou záležitostí. Vzhledem k pozvolným do moře spadajícím písečným plážím a příjemnému počasí, kdy sluneční paprsky jsou mírněny lehkým větrem, je pro všechny velmi osvěžující podnebí při pobytu na plážích.

Ubytování v osadě Turjan se má velmi širokou nabídku

Vedle apartmánů je možné využít i ubytování v domech místních obyvatel. Máte tak jedinečnou možnost poznat život a pohostinnost místního obyvatelstva z první ruky. V osadě je i několik obchůdků, kaváren či směnárna, takže v postatě nepotřebujete opustit toto místo klidné dovolené.

Zobrazení: 106037 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Turanj

    18. 5. 2012, 14:41 | Diskuze (0)

    Rodinné pobytové zájezdy směřují vždy do klidného místa. Takovým klidným letoviskem je i Turanj, jedna z přímořských turistických osad na pobřeží Chorvatska. Osada leží blízko městečka Biograd na Moru.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook