Baška Voda

Ubytování Biograd na moru

18. 5. 2012, 14:55

Malebné městečko Biograd na moru patří mezi moderní letoviska Severní Dalmácie. Se svými 5 200 obyvateli se řadí mezi tradiční místa pro klidnou pobytovou dovolenou. Strategická poloha mezi známými městy Šibenikem a Zadarem napovídá mnohé.

Biograd na moru ubytování

Městečko Biograd na moru s moderním přístavem se rozkládá na malém poloostrůvku mezi zálivy Bošana a Soline. Za pozornost turistů a ostatních návštěvníků stojí velice atraktivní marina. Přístav pro jachty se může jako jediný na světě pochlubit podmořským osvětlením s devíti exkluzivními světly. Do budoucna se počítá s dalším velkolepým osvětlením se čtyřiceti efektními světly.

Výběr ubytování Biograd na moru

Rozlehlé oblázkové pláže jsou lemovány borovým lesem. Typickým znakem všech pláží jako té hlavní a populární Dražice je čistota. Tato krásná pláž je vybavena klasickým tobogánem a jinými atrakcemi pro bohaté vyžití pobytové dovolené. Ubytovací kapacita Biogradu na moru je pestrá. Turisté se mohou ubytovat v hotelích, apartmánech nebo v soukromí. Množství kempů se nachází mezi Biogradem a Soline. Hotel Adria má pro svou klientelu připravenou kategorii all inclusive a pobytové ubytování s polopenzí.

Apartmány ubytování Biograd na moru

Hitem ubytování se staly v posledních létech apartmány. Apartmány jsou standardně vybaveny koupelnou, se sprchou a WC. Kuchyně jsou vybaveny pro možnost vlastního stravování. Denní místnosti a ložnice odpovídají nárokům na bydlení během pobytu. U apartmánů jsou zpravidla také terasy nebo balko'ny pro zpříjemnění letních večerních dní. U apartmánů je možnost vyžádání klimatizace.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Ubytování Biograd u mou a kemp

Pro milovníky pobytové dovolené, kteří dávají přednost ubytování v kempech je připraven krásný kemp Solina s kapacitou 3 000 osob. Turisté si mohou pronajmout karavany nebo stany. V nabídce kempu Solina jsou též bungalovy. Kemp je standardně vybaven sprchami s teplou vodou, toaletami a pračkou na praní. Pláže mají také k dispozici sprchy. Kemp je převážně umístěn v krásném stinném prostředí.

Ubytování Biograd u moru a vaše dovolená

Nechte se hýčkat nádhernými mořskými vlnami na plážích Biograd na moru. Zde prožijete tu nejbáječnější dovolenou vašich snů s exkluzivním ubytováním Biograd na moru.

Zobrazení: 163555 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Biograd na Moru hotel Adria

  5. 10. 2012, 12:33 | Diskuze (1)

  Biograd na Moru je velice živým turistickým letoviskem. Každoročně láká více českých a zahraničních turistů. Křišťálově čisté moře a nádherné pláže jsou tou nejlepší vizitkou Biogradu na More. Příjemné ubytování v Biogradu na More hotel Adria je tou pravou pobytovou dovolenou právě pro vás.

 • Biograd na Moru

  3. 10. 2012, 10:56 | Diskuze (0)

  U nás léto pomalu ale jistě končí. Je sice pravda, že si i na začátku října užíváme celkem vysoké teploty a pěkné "babí léto", ale to pravé léto je fuč. Chtěli byste ho ještě na chvilku zpět? Vyrazte do Biogradu na Moru.

 • Ubytování Biograd na moru

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Malebné městečko Biograd na moru patří mezi moderní letoviska Severní Dalmácie. Se svými 5 200 obyvateli se řadí mezi tradiční místa pro klidnou pobytovou dovolenou. Strategická poloha mezi známými městy Šibenikem a Zadarem napovídá mnohé.

 • Biograd na moru Chorvatsko

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Chcete dovolenou plnou kultury, historie, přírody, zábavy, sportu, gastronomických zážitků? Toužíte opravdu bezstarostně odpočívat? Navštivte letos Biograd v Chorvatsku a věřte, že toto vše vám poskytne!

 • Biograd na moru počasí

  14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Jaro je tu. Sluneční paprsky už rozpustili skoro veškeré zbytky uplynulé zimy. Pravý čas naplánovat si letní dovolenou u moře. Počasí k tomu přímo svádí. Také už se nemůžete dočkat teploučka, pláží a šumění moře?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook