Jakov

Ubytování Chorvatsko levně

4. 5. 2012, 13:24

Dovolenou v Chorvatsku skutečně můžete pořídit velmi levně. Přitom se ale nemáte proč obávat, že by taková dovolená neměla být kvalitní, příjemná a plná komfortu. Například levné ubytování v případě Chorvatska zdaleka neznamená nepohodlí.

Ubytování Chorvatsko levně

Proč se právě v Chorvatsku vyplatí ušetřit za levnější typy ubytování? Chorvati totiž mají velmi dobrou a dlouholetou zkušenost s "nájezdy" velkého množství turistů, kteří si přáli užít dovolenou u moře za opravdu co nejméně peněz. Díky této zkušenosti vědí, co jim nabídnout a v jaké cenové relaci tak, aby jejich hosté dostali to, co potřebují, ale ne za příliš moc peněz.


Ubytování levné ale pohodlné

Chorvatští majitelé ubytovacích kapacit skutečně umí připravit pokoje levné, ale čisté, prostorné, umístěné blízko pláže. Dokonce v rámci ceny za takové ubytování většinou poskytují i základní služby, jako například úklid, vynesení odpadu, doplnění ložního prádla a ručníků či osušek. Přesto je cena za takové ubytování více než nízká. Chorvati prostě umí z mála udělat hodně. Pokud netoužíte po prohýbajících se švédských stolech a zlatých klikách, nenajdete na ubytování v obyčejných hotýlcích a apartmánech v Chorvatsku jedinou výtku. Vždyť navíc jedete především za mořem a ne za klikami ze zlata.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Ubytování v Chorvatských kempech

Dalším pozůstatkem po "nájezdech" autobusů plných turistů toužících vidět a ochutnat poprvé v životě slanou vodu doslova za hubičku jsou kempy. I dnes nejlevnější forma ubytování. Opět ale, pokud dobře víte, co jste si zvolili a za kolik, vás ubytování ve stanech v chorvatských kempech nemůže zklamat. Pevné, vysoké plátěné příbytky mají zpravidla dokonce kuchyňku, více oddělených ložnic. Jejich největší předností je pak většinou umístění takových kempů v příjemně stinných borovicových hájích, a především v těsné blízkosti pláží. Ideální pro rodiny s dětmi, milovníky přírody. Šumět moře uslyšíte přes plátěnou stěnu i v noci.

Levně a hned

Velmi levné ubytování v Chorvatsku seženete i zcela na poslední chvíli, bez objednávání předem. Chorvatsko disponuje tolika ubytovacími kapacitami za opravdu rozumné ceny, že se nebojte vyrazit klidně na vlastní pěst.


Zobrazení: 116435 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Drage Chorvatsko ubytování

  9. 10. 2012, 13:22 | Diskuze (0)

  Ten, kdo miluje romantická zákoutí, udělá jen dobře, pokud se rozhodne strávit svou dovolenou v městečku Drage. Toto klidné městečko je pomýváno z jedené strany Jaderským mořem a z druhé se díváte na hladinu Vranského jezera

 • Pula Chorvatsko

  3. 10. 2012, 13:28 | Diskuze (0)

  Připadá vám snad, že na dovolenou už je pozdě? Naopak. Vyrazte do Chorvatské Puly. Recenze těch, kteří tam letos už výlet podnikli, pějí jen samou chválu. Nechte si doporučit sladké zakončení léta. Vyjeďte si do Puly za nízkou cenu.

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Nemira Chorvatsko

  18. 5. 2012, 16:05 | Diskuze (0)

  Jestliže máte rádi přírodní a kulturní krásy Chorvatska, které ostatně patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v Evropě, pak si zkuste pro svou dovolenou vybrat chorvatské městečko Nemira.

 • Biograd na moru Chorvatsko

  18. 5. 2012, 14:55 | Diskuze (0)

  Chcete dovolenou plnou kultury, historie, přírody, zábavy, sportu, gastronomických zážitků? Toužíte opravdu bezstarostně odpočívat? Navštivte letos Biograd v Chorvatsku a věřte, že toto vše vám poskytne!

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook