Istria

Ubytování Istrie

14. 5. 2012, 15:40

Forma ubytování, kterou zvolíte pro svoji letní dovolenou u moře, jistě do velké míry ovlivní zážitky, které si z ní odvezete. Nevybírejte tedy jen podle ceny ubytování. Radíme srovnávat spíše služby, které vám budou za danou cenu v rámci ubytování poskytovány. Podívejme se například na ubytování na Istrii.

Istrie ubytování

Istrie je poloostrov v Chorvatsku. Možností, jak se na Istrii ubytovat je skutečně mnoho. Asi nejoblíbenější variantou ubytování na Istrii jsou apartmány. Jedná se totiž o velmi rozumný kompromis ceny za takové ubytování a služeb, které vám v jeho rámci budou poskytovány. Navíc jsou apartmány na Istrii většinou k sehnání i na poslední chvíli, dokonce je možné se v nich ubytovat až po vašem příjezdu na poloostrov Istrie tak zvaně na vlastní pěst.

Apartmány na Istrii

Apartmány na Istrii a v celém Chorvatsku mají vlastní kuchyňku. To oceníte z mnoha důvodů. Možnost vařit si během dovolené sami jistě výrazně sníží cenu takového pobytu u moře. Nebo se přece jen trochu obáváte experimentování s gastronomickým specialitami na Istrii? Kuchyňka zahrnutá v ubytování je i pro vás skvělým řešením. Vy byste po gastronomických zážitcích i toužili, ale berete s sebou k moři tentokrát i malé děti? Bude určitě jistější uvařit jim něco ověřenějšího než chobotničky z moře, které Istrii obklopuje.

Kde se ubytovat?


Mnozí neřeší tolik jak budou ubytováni, ale spíše kde budou ubytování. Co se tím myslí? Toužíte po klidu, tichu, přírodě? Nebo máte raději ruch města, noční živou v jeho uličkách, zábavu, hudbu, tanec do noci či ranních hodin? Na poloostrově Istrie naleznete malá městečka, kde si skutečně vychutnáte ticho a klídek. Stejně tak ovšem Istrie nabízí možnost ubytovat se přímo v centrech větších turistických letovisek, kde vám to prostě dříve než ráno usnout nedá.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Ubytování na Istrii

O volbě ubytování rozhoduje v případě letní dovolené jistě i jeho vzdálenost od moře, respektive od pláže. Většina ubytovacích kapacit je logicky soustředěna co nejblíže pobřeží. Existuje ale i varianta ubytování na Istrii tak trochu dále od slané vody. Nebojte ale. O osvěžení se postarají bazény, kterými takové hotely vždy disponují. Nezřídka v nich narazíte dokonce na slanou vodu. Ne každý touží po písku na pláži!

Zobrazení: 112273 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hotely Istrie

  15. 6. 2012, 13:19 | Diskuze (0)

  Istrie je jedou z velmi oblíbených oblastí Chorvatska, kde turisté tráví svou letní dovolenou u moře. Jedním z důvodů je dozajista i vysoká úroveň hotelů, ve kterých se na Istrii máte možnost ubytovat. Výběr je široký. Hotely na Istrii naleznete všude.

 • Istrie apartmány

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  Istrie je chorvatský poloostrov, kde už desetiletí tráví mnozí čeští turisté svou letní dovolenou. Jejich recenze svědčí o tom, že asi nejlepším typem ubytování na Istrii, jsou apartmány. Důvodů je mnoho.

 • Chorvatsko Istrie

  14. 5. 2012, 15:45 | Diskuze (0)

  O Istrii toho jistě již bylo napsáno tolik, že by to zaplnilo alespoň jednu rozlehlou knihovnu. Je to tak z dobrého důvodu, Istrie je jedním z nejatraktivnějších turistických regionů.

 • Dovolená Istrie

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Největší Chorvatský poloostrov nabízí neskutečné zážitky, jaké si můžete představit. Dovolená Istrie nabízí pobyt v krásné přírodě, osloví každého, kdo se na poloostrově rozhodne uskutečnit pobytové zájezdy.

 • Istrie mapa

  14. 5. 2012, 15:41 | Diskuze (0)

  Istrie je poloostrov v Chorvastku, který nabízí spoustu vesniček, měst, turistických letovisek, která můžete během letní dovolené navštívit. Pojďme se pomyslně podívat na mapu Istrie. Co nám konkrétně tento poloostrov nabízí?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook