Medulin

Ubytování Medulin

14. 5. 2012, 15:27

Medulin, nejjižnější město Istrijského poloostrova nabízí velmi levné ubytování v soukromých apartmánech. Pokud jedete na Istrii vlastní dopravou je ubytování Medulin pro rodinnou dovolenou tím správným řešením.

Medulin ubytování


Pokud máte rádi klidnou dovolenou u vody, doporučujeme ubytování Medulin. Malé městečko s příjemnou atmosférou a malým kostelíkem je pro vás ideálním řešením. Standardně vybavené apartmány s televizí, sprchou, koupelnou, klimatizovanými pokoji, jejichž cena je velmi přijatelná a velmi často se objevují v recenzích na pobyt v tomto malebném městečku.

Medulin, perla mezi Istrijskými městečky

Velmi oblíbené letovisko ležící v Medulinském zálivu, dříve zemědělské a rybářské městečko, má co nabídnout svým návštěvníkům. Romantické oblázkové pláže, lemované borovicovými háji jsou částečně užívány i nudisty. Novinkou je písčitá, do moře pozvolně klesající pláž velmi vhodná pro rodiny s malými dětmi či starší, méně mobilní návštěvníky Medulinu.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Sportovní vyžití i gurmánské hody jsou v Medulinu možné

Pokud využijete ubytování Medulin, nic vám nebrání ani při využití místních sportovišť. Na své si přijdou milovníci voleyballu, tenisu či windsurfingu. Adrenalin si mohou užít milovníci sportovního potápění, kterému se mohou v Medulinu naplno věnovat. A je zde ráj i pro sportovní rybáře. Ani mlsné gurmánské jazýčky nepřijdou zkrátka. Téměř čtyřicet místních taveren či restaurací umístěných v celé destinaci Medulinu lákají turisty ochutnat místní speciality a dobré víno.

Recenze návštěvníků můžete číst na internetu

A také doporučení kam se podívat, když se vám pobytové zájezdy zdají být již nudné. Stačí si jen půjčit kolo a po krátké, několika kilometrové jízdě se dostanete na nejjižnější místo poloostrova, chráněnou oblast Kamenjak. Je zde téměř třicetikilometrové divoké pobřeží s malými plážemi, mnoha ostrůvky a tajemnými zátokami, úplný ráj pro klidnou relaxaci při koupání či rybolovu. K zpracování úlovku slouží i místa vyhrazená pro grilování.

Zobrazení: 148227 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Medulin Chorvatsko

    14. 5. 2012, 15:38 | Diskuze (0)

    Přinesli jste si domů štos katalogů plných slunce? Respektive plánujete a vybíráte už nyní letní dovolenou. Nejen exotické destinace hýbou světem. Navštivte letos například "klasiku", zdaleka ale ne "nudu". Medulin v Chorvatsku je ta správná volba!

  • Ubytování Medulin

    14. 5. 2012, 15:27 | Diskuze (0)

    Medulin, nejjižnější město Istrijského poloostrova nabízí velmi levné ubytování v soukromých apartmánech. Pokud jedete na Istrii vlastní dopravou je ubytování Medulin pro rodinnou dovolenou tím správným řešením.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook