Poreč

Ubytování Poreč

14. 9. 2012, 15:35

Poreč je město s bohatým kulturním a historickým dědictvím. Porečská riviera se táhne zhruba v pásu 37 km. Čisté a úhledné pláže jsou bonusem pro Poreč. Ubytování Poreč nabízí širokou paletu ubytovacích zařízení, kde i ten nejnáročnější turista si určitě vybere.

Ubytování Poreč

Hotely jsou ideálním ubytováním pro náročné turisty, kteří chtějí strávit dokonalou dovolenou plnou komfortu. Apartmány se staly vyhledávaným ubytováním pro rodiny s malými dětmi. Ubytování Poreč to jsou také penziony na klidných místech poblíž oblázkových pláží. Prázdninová střediska to jsou turistické komplexy s nejrůznějším sportovním vyžitím kteří chtějí strávit aktivní dovolenou. pro jedince,


Dovolená Poreč úchvatné Chorvatsko se skvělým počasím

Porečská riviera je největším letoviskem v Chorvatsku. Ubytovací kapacita činí neuvěřitelných 95 000 lůžek. Celkem 30 moderních a luxusních hotelů. Turistickým apartmánových komplexů je celkem 16. Soukromé vily a penziony nabízejí zahraničním návštěvníkům skvělý komfort. Kempy jsou stále vyhledávaným a žádaným typem ubytování. Ubytování Poreč s celkovým počtem 16 kempů nevyjímaje naturistických. Chorvatsko se také může pyšnit velice stálým počasím během letních měsíců. Pláže zalité sluncem to je dovolená Poreč. Dovolená Poreč je jistota dovolené bez obláčku.

Ubytování Poreč last minute Poreč vaše báječná dovolená

Rozhodli jste se, že pojedete na dovolenou během několika dní? Last minute Poreč je dovolená, která čeká přímo na vás. Speciální last minute Poreč ceny zájezdů si získaly a získávají stále větší oblibu a popularitu. Křišťálově čistá voda s dobře vybavenými plážemi lákají také množstvím barů a kvalitních restaurací v dosahu.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Luxusní ubytování Poreč komfortní Poreč hotely

Poreč hotely, tak to je nádherná dovolená s dokonalým servisem. All inclusive zájezdy jsou šité na míru těm nejnáročnějším turistům. Poreč hotely jsou situovány na klidných místech v dosahu přírodních pláží. Písčité a skalnaté pláže jsou také v blízkosti některých hotelů. Počasí Poreč vás bude vždy vítat ránem zalitým sluncem a báječným nočním ruchem a životem.

Zájezdy do Poreče

Pokud máte zájem o ubytování v chorvatském Poreči, můžete si vybrat z nabídky zájezdů naší cestovní kanceláře Nean Tour. Níže si můžete o vybraném zájezdu dozvědět více kliknutím na jeho náhled. Kompletní nabídku naleznete zde.

Zobrazení: 156168 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Poreč Zelená laguna

  16. 10. 2012, 13:32 | Diskuze (0)

  Jen zavřete oči a vyslovte Poreč Zelená laguna. Vaše představivost vás určitě překvapí, nádherné klidné moře s barvou vody zbarvenou od modré barvy do zelené. Lehký vánek ve vlasech a příjemné pohlazení podzimním sluncem

 • Chorvatsko apartmány Poreč

  3. 10. 2012, 13:27 | Diskuze (0)

  Ubytování v apartmánech klidného Istrijského letoviska s bohatou minulostí, zajímavou architekturou a vstřícnými obyvateli čeká na turisty v Poreči. Dovolená v Istrii je určitě zajímavá svou cenou v akci last minute Poreč.

 • Počasí Poreč

  14. 9. 2012, 15:36 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte ještě na poslední chvíli odjet na adriatické pobřeží, je zde dobrá zpráva. Počasí v Poreči pro vás chystá velmi příjemné dny, vhodné pro koupání, vodní sporty, společenské akce, relaxaci i poznávací turistiku

 • Ubytování Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Poreč je město s bohatým kulturním a historickým dědictvím. Porečská riviera se táhne zhruba v pásu 37 km. Čisté a úhledné pláže jsou bonusem pro Poreč. Ubytování Poreč nabízí širokou paletu ubytovacích zařízení, kde i ten nejnáročnější turista si určitě vybere.

 • Dovolená Poreč

  14. 9. 2012, 15:35 | Diskuze (0)

  Chorvatsko je oblíbená destinace, kde mnoho Čechů tráví svoji letní dovolenou. Díky krásné přírodě a klimatickým podmínkám sem přijíždějí už v květnu či červnu a sezóna zde končí až v září nebo začátkem října. Z bohaté nabídky letovisek si vybere každý. Což takhle zkusit třeba Poreč?

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook