Kamenjak

Ubytování Premantura

14. 5. 2012, 15:44

Pokud se rozhodnete strávit alespoň část dovolené v malé obci Premantura na jihu Istrie v Chorvatsku, a vyberete si ubytování ze široké nabídky - v krásných apartmánech, nebo i v kempu - neprohloupíte.

Premantura ubytování

Patronem Premantury je Sv. Vavřinec, na jehož počest se každoročně 10. srpna koná slavnost. Premantura je 12 kilometrů od Puly v centrální části Kamenjak a je známá chovem ústřic a slávek i bohatou nabídkou ryb, kterých zdejší restaurace mají velký výběr. Východně od Premantury, v mělkém moři s kamenitým dnem, je také nejlepší loviště mořského raka.

Luxusní apartmány i levnější kempy v Premantuře

Největší komfort najdete v apartmánech, které jsou různě velké, od 30 do 70 čtverečních metrů, mají kromě ložnice s možností přistýlky i obývací pokoj, kuchyň, případně i jídelnu, terasu a halu. Některé mají klimatizaci nebo catering. Obvykle nabízejí i možnost parkování před objektem a vzít si sebou domácí mazlíčky. Další možností je ubytování v penzionech, hotelech, jako jsou hotely Park, Pula nebo Palma, anebo si pronajmout samostatný pokoj.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Možnosti aktivní dovolené v Premantuře

Pokud jste sportovně založeni a dáte přednost kempování, můžete si vybrat z mnoha, různě vybavených kempů. Užijete si krásné, oblázkové pláže, ale jestli preferujete pláže písečné, zvolte tříhvězdičkový kemp Kranjski, který jediný ze všech okolních kempů má krásnou písečnou pláž. Všechny kempy, Stupice i Runke nabízejí krásnou přírodu i bohaté sportovní vyžití, potápění, serfování, ping-pong, ale i dobré restaurace a obchody.

Pláže Premantura

Premantura nabízí řadu větších i menších pláží vhodných ke koupání. Mnoho krásných pláží najdete i na přilehlých ostrovech, kde jsou i zátoky vhodné pro koupání rodin s dětmi. Skvělé podmínky tu najdou cyklisté, můžete si vypůjčit loď, surfovat i potápět se. Rozhodně byste si ale neměli nechat ujít návštěvu některé s typických místních restaurací s bohatou nabídnou různých druhů ryb a mořských plodů. V každém případě bude pobyt v Premantuře pro vás nezapomenutelným zážitkem a budete se sem rádi vracet.
Zobrazení: 120043 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Ubytování Premantura

    14. 5. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

    Pokud se rozhodnete strávit alespoň část dovolené v malé obci Premantura na jihu Istrie v Chorvatsku, a vyberete si ubytování ze široké nabídky - v krásných apartmánech, nebo i v kempu - neprohloupíte.

  • Chorvatsko Premantura

    14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

    Půvabné a malé letovisko Premantura se nachází 12 km od známého města Pula. Premantura je široko daleko známá chovem ústřic a slávek jedlých. Nejlepší loviště raků z celého východního pobřeží Jadranu jsou právě v blízkosti Premantury.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook