Vodice

Vodice apartmány

14. 5. 2012, 15:42

Vybíráte letní dovolenou a chcete dostatek luxusu, pohodlí, prostoru pro celou rodinu, soukromí? Ubytujte se v apartmánu. Splní veškeré vaše požadavky. A co navíc? Apartmány naplní vaše představy za velmi rozumnou cenu.

Vodice apartmány

Vyjeďte si letos na dovolenou například do chorvatské Vodice a ubytujte se v některém ze spousta apartmánů, které jsou vám v tomto letovisku k dispozici. Získáte tak dostatek prostoru, pohodlí i soukromí za velmi příjemnou cenu. Apartmány se většinou nacházejí velmi blízko pláží, což ocení jistě každý, především pak starší lidé nebo rodiny cestující s menšími dětmi.

Ubytování Vodice

Ubytování v apartmánech je levnější než hotel nejen co se přímo ceny za něj týká. Například fakt, že většina apartmánů je vybavena vlastní kuchyňkou vám pomůže během dovolené ušetřit další podstatnou částku za stravování, které si v apartmánech prostě a jednoduše - a navíc levně - uvaříte. Ušetřené finance pak můžete například utratit za výlety do okolí Vodice. Díky tomu, že si budete v apartmánu sami vařit, nebudete časově závislí na časy, kdy je stravování poskytováno v hotelích. A okolí Vodice jistě stojí za to poznat a prozkoumat.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Vodice obecné informace

Chorvatské městečko Vodice má cca 5 tisíc stálých obyvatel. Jedná se tedy o menší město se silným zemědělským zázemím. Není závislé pouze na turismu. Lidé se zde živí zemědělstvím. Součástí města je také přístav, spousta sportovních středisek a pro mladé návštěvníky kluby. Na mapě Chorvatska hledejte Vodici 11 km severozápadně od Šibeniku, při Jadranské magistrále.

Vodice hotelová střediska

Ve městě se nachází hotelová střediska - konkrétně dvě. Jedno z nich se nachází na poloostrově Punta. Druhé najdeme v okolí hotelů Imperial a Olympia. Také zde najdeme velice příjemnou promenádu, na západ do Tribunje, na východ do Srimy. Koupat se ve Vodici můžete zcela bez obav na veřejných plážích. Jsou prostorné, čisté a díky pozvolnému sestupu do hloubky velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Nebo si najděte své soukromé, opuštěné místečko někde v okolí Vodice a užijte si klid a samotu, šumění moře a vlahého větru zcela opuštěni.

Zobrazení: 101812 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Počasí Vodice

  16. 5. 2012, 14:03 | Diskuze (0)

  Vodice jsou malé, krásné městečko při Jadranské magistrále, severozápadně od Šibeníku. Jsou typické vzrostlými palmami a příjemným, stabilním a slunným počasím, pro které se staly vyhledávaným místem.

 • Vodice ubytování

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Vodice patří mezi velice rušná letoviska. Nachází se nedaleko známého města Šibeniku. Toto oblíbené letovisko je ideálním místem pro pobytovou dovolenou, kde rekreanti najdou také množství sportovního vyžití.

 • Vodice apartmány

  14. 5. 2012, 15:42 | Diskuze (0)

  Vybíráte letní dovolenou a chcete dostatek luxusu, pohodlí, prostoru pro celou rodinu, soukromí? Ubytujte se v apartmánu. Splní veškeré vaše požadavky. A co navíc? Apartmány naplní vaše představy za velmi rozumnou cenu.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook