Vodice

Vodice ubytování

14. 5. 2012, 15:43

Vodice patří mezi velice rušná letoviska. Nachází se nedaleko známého města Šibeniku. Toto oblíbené letovisko je ideálním místem pro pobytovou dovolenou, kde rekreanti najdou také množství sportovního vyžití.

Ubytování Vodice

Vodice je známé také svým přístavem a hojností vodních pramenů. Bohatá vegetace a palmy, které obyvatelstvo vysazuje v rámci zkrášlení svého města. Palmy jsou okrasou nábřeží. Toto nábřeží se řadí mezi nejzajímavější a nejkrásnější v Severní Dalmácii. Nejznámější Modrá pláž se táhne v délce jednoho kilometru a je stále pěkně upravena. Ubytování ve Vodici s hotelovým komplexem skýtá návštěvníkům veškerý luxus.

Vodice ubytování hotelového typu

Ve Vodicích se můžete ubytovat ve dvou kategoriích - standardní a nadstandardní . Pro vyznavače ubytování hotelového typu, Vodice disponují několika kvalitními hotely. Hotel Imperial se nachází nedaleko centra, v příjemném borovém háji. Turistům je k dispozici množství dvoulůžkových pokojů 3*. Ke standardnímu vybavení jednotlivých pokojů patří sprcha a WC. Balkon a SAT TV s telefonem patří k základnímu vybavení jednotlivých pokojů. Některé dvoulůžkové pokoje umožňují přistýlku. Plážová restaurace, pivnice, kongresový sál, směnárna a parkoviště přispívají ke spokojenosti mnoha návštěvníků Vodice.

Vodice ubytování mobilní domky

Vodice umožňují přijíždějícím turistům ubytování mnoha kategorií. Hotely patří stále k žádanému typu ubytování většiny turistů. Vodice mají v nabídce ubytování také možnost ubytování ve standardních a moderních apartmánech. Zajímavostí je nabídka ubytování v pohodlných a komfortních mobilních domcích.


Nabídka zájezdů od cestovní kanceláře Nean Tour
Zájezdy do Poreče Zájezdy do Puly, Medulinu
Zájezdy do Turanje, na Sv. Filip a Jakov Zájezdy do Biogradu na moru
Zájezdy do Drage Zájezdy do Omiše
Zájezdy do Podgory Zájezdy na Makarskou rivieru do Igrane
Zájezdy do Premantury, Kamenjaku Zájezdy do Vodic
Zájezdy do Pirovacu Zájezdy do Privlaky - Sabunike
Zájezdy na Ostrov Krk Zájezdy do národního parku Plitvická jezera
Zájezdy Posedarje Zájezdy Istrie - Ičiči
Zájezdy do Jižní Dalmácie - Orebiče Zájezdy Baška Voda
Zájezdy do Brely na Makarskou rivieru Zájezdy do Nemiry
Nabídku zájezdů od cestovní kanceláře pro danou lokalitu zobrazíte kliknutím na její název.

Ubytování v apartmánovém středisku Vodice

Apartmánové středisko Ville Matilde je umístěné v překrásném borovém háji a nabízí veškerý luxus ubytování. Středisko je v bezprostřední blízkosti pláže. Klimatizované apartmány přispívají k příjemnému mikroklimatu apartmánu. Rozkládací gauče v denních místnostech dodávají apartmánům pocit domácího prostředí. Apartmánové středisko Ville Matilde je připraveno právě pro vás a pro vaši nádhernou dovolenou v Chorvatsku Vodice.

Zobrazení: 104368 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Počasí Vodice

  16. 5. 2012, 14:03 | Diskuze (0)

  Vodice jsou malé, krásné městečko při Jadranské magistrále, severozápadně od Šibeníku. Jsou typické vzrostlými palmami a příjemným, stabilním a slunným počasím, pro které se staly vyhledávaným místem.

 • Vodice ubytování

  14. 5. 2012, 15:43 | Diskuze (0)

  Vodice patří mezi velice rušná letoviska. Nachází se nedaleko známého města Šibeniku. Toto oblíbené letovisko je ideálním místem pro pobytovou dovolenou, kde rekreanti najdou také množství sportovního vyžití.

 • Vodice apartmány

  14. 5. 2012, 15:42 | Diskuze (0)

  Vybíráte letní dovolenou a chcete dostatek luxusu, pohodlí, prostoru pro celou rodinu, soukromí? Ubytujte se v apartmánu. Splní veškeré vaše požadavky. A co navíc? Apartmány naplní vaše představy za velmi rozumnou cenu.

Cestovní kancelář Nean Tour
Facebook