Vážené dámy a pánové, milí klienti.

Nejdříve nám dovolte Vám poděkovat za důvěru, kterou jste nám dali tím, že s námi cestujetejiž 27 let a věříme, že Vaše dovolené proběhly dle Vašich představ. Je to pro nás motivující a Vaše zpětné reakce byly vždy inspirující pro úpravu nabídek a programů pro příští rok.

Rok 2020 je pro naši CK již 28. sezonou, což je mnoho let s Vámi na cestách. Těšíme se, že Vám budeme moci nabídnout nejen tradiční a osvědčené dovolené, ale také novinky, které jsme si vyzkoušeli a proto jsme je zařadili do katalogu na rok 2020. Ne vše je obsaženo v katalogu, a proto Vám doporučujeme navštívit naše stránky www.neantour.cz, kde je nabídka mnohem širší a budeme ji doplňovat.

Naše cestovní kancelář nabízí vlastní produkty, které Vám můžeme garantovat  kvalitou a službami. Jedná se především o oblast Chorvatska, apartmány, hotely, privátní ubytování, ubytování s all inclusive, to vše je možno zajistit, dopravu si můžete vybrat sami dle Vašich představ. Připravili jsme pro Vás i novinky v podobě konkrétních domů v různých oblastech Chorvatska jako Podgora, Sv. Filip a Jakov, Baška Voda a další. Klasikou jsou oblíbená místa, kam se mnoho klientů opakovaně vrací, např. Poreč, Podgora, jižní Dalmácie. Abychom obohatili nabídku, spolupracujeme s dalšími partnerskými CK, se kterými si měníme vlastní produkty  a tím zajišťujeme větší možnosti výběru dovolené.

V roce 2019 výrazně zvýšil zájem o letecké pobyty a dovolené. Přesto, že to není náš vlastní produkt, rádi Vám pomůžeme s výběrem dovolené na základě Vašich požadavků a představ. Spolupracujeme s více jak 60 dalšími cestovními kancelářemi, které Vaše požadavky určitě splní. Protože máme přístup do jejich rezervačních systémů, na základě Vašich požadavků jistě společně s Vámi najdeme optimální nabídku.

Stále jsme členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, členy Jihočeské hospodářské komory, což nám pomáhá v orientaci současných zákonů.Dle zákona jsme pojištěná CK proti úpadku u pojišťovny UNIQA, zároveň Vám jejím prostřednictvím můžeme nabídnout výhodný balíček komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.

Přejeme si, aby Vás naše nabídka zaujala a pokud nenajdete, co právě hledáte, neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme Vám najít správnou konfiguraci Vaší dovolené.
Přejeme Vám krásný rok, plný zážitků, zdraví a radost z maličkostí.

Kolektiv CK NEAN TOUR