Vážené dámy a pánové, milí klienti.

Každoročně koncem roku si Vám dovolujeme představit nabídku na následující rok. Rok 2018 byl, co se týká cestování velice rozmanitý, mnoho Vás si užívalo dovolenou nejen u moře, ale i na horách, v lázních, zvyšuje se počet klientů na aktivní dovolenou.

Pro naši cestovní kancelář je rok 2019 již 27. rokem činnosti.  Nejsme pouze cestovní kancelář s vlastními produkty, ale i cestovní agentura, kde se snažíme Vám najít tu nejlepší dovolenou pro Vás a Vaši rodinu i u jiných cestovních kanceláří, které známe a víme, že se na ni můžeme spolehnout. Tím je naše nabídka v podstatě rozšířena na celou Evropu i svět.
Tento katalog, který právě držíte v ruce, nabízí především naše vlastní zájezdy a pobyty, ale zároveň produkty našich spolupracujících CK. Naše zájezdy jsou označeny naším logem.

Chtěli jsme pro Vás připravit i nějaké novinky, rozšířili jsme kapacity na ostrově Krk, ve Vodici, v Gradacu, Bašce Vodě,…. Přidali jsme nové poznávací zájezdy a nabízíme i program Velký okruh Arménií s leteckou dopravou.

Opět nechybí oblíbené hvězdicové zájezdy, které Vám ukáží krásy dané země, výhodou je, že se nemusíte stěhovat, dobře se stravujete a ještě si odpočinete na pláži. I novinka Arménie je přesně takovým programem, kdy bydlíte v Jerevanu a máte denní výlety do kouzelné přírody a k nádherným památkám.

Dopravu na pobytové zájezdy si může každý zvolit sám, viz následující strana s odjezdy z celé ČR. Pro Vaše pohodlí Vám doporučujeme si doplatit místenku na obě cesty za pouhých 200 Kč na osobu. Jezdíme kvalitními busy s vyzkoušenými dopravci. Na místě pobytu téměř všude máme delegáty, kteří Vám pomohou při řešení nestandardních situací.

Stále jsme členy AČCKA, zde získáváme přesné informace o legislavitě, která se neustále mění a vydávají se nové zákony na ochranu spotřebitelů, je to velice profesní organizace a právě naše asociace se velkou měrou podílí na správné realizaci prováděcích předpisů pro nové zákony.

Ke všem zájezdům Vám samozřejmě nabízíme výhodné balíčky komplexního pojištění, abyste měli nejen ošetřeno krytí léčebných výloh v zahraničí, ale i pojištěny své peníze při případném stornu zájezdu.

Nyní Vám popřejeme, abyste našli svoji dovolenou, příjemně si ji užili a v případě, že potřebujete poradit, samozřejmě tu jsme pro Vás.

Přejeme pohodový nový rok a mnoho příjemných zážitků.

Kolektiv CK NEAN TOUR