Itálie-Kalábrie 2019

Sdílej na zeď

Sleva: 5% do 31.01

Jedny z nejkrásnějších pláží v Evropě naleznete právě v Kalábrii. Pro svou úchvatnou krásu je pobřeží nazváno“Pobřeží bohů“.Pláže s bílým pískem a tyrkysově průzračným mořem.Malebná historická městečka, vynikající kuchyně a nádherná tropická příroda. Nabízíme Vám zájezd do Capo Vaticano, 7 km jižně od překrásného městečka Tropea.

Na místě možnost fakultativních výletů: Sicílie – město Taormina s vyhlídkou na Etnu (45-50 €), Lipari -  výlet po sopečných ostrovech Vulcano, Stromboli, Lipari (50-55 €), Tropea (10-12 €), noční Stromboli (45 €), Zungri (15 €), Pizzo (18 €), kompletní nabídka výletů bude k dispozici na místě.. Výlety se uskuteční v případě dostatečného počtu zájemců, ceny výletů jsou orientační, budou upřesněny na místě. Návštěva místní farmy s kalábrijskými výrobky aj.

Ubytování: velmi oblíbený hotel Grotticelle 3* s bazénem a zahradou s bohatou tropickou vegetací, má jídelnu, bar, TV místnost, leží 350 m od nejkrásnější písečné pláže v Kalábrii – Grotticelle s plážovým barem. Hezky  zařízené 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s koupelnou, balkonem nebo terasou, TV na pokoji. Klimatizace, trezor, lednice na vyžádání za poplatek.  Možnost ubytovat v APT pro 2-6 osob, balkon nebo terasa, vybavená kuchyňka, nemají TV.

Stravování: polopenze, vynikající mezinárodní i italská kuchyně, snídaně - bufet, večeře - výběr z menu, přílohy a předkrmy - bufet, nápoje za poplatek.

 


Níže na stránce naleznete volné termíny a cenu zájezdu.
CENÍK
dosp.os.dítě do 12 let na př.
13.06.-24.06.13.99011.390Objednat
19.11.-19.11.00Objednat

cena zahrnuje: 9 x ubytování, 9 x polopenzi, autobusovou dopravu, ložní a koupelnové prádlo, úklid, zák. pojištění CK, služby delegáta po celou cestu i pobyt, 1x plážový servis na pokoj – slunečník a dvě křesílka, transfer na soukromou pláž.

cena nezahrnuje: lednice: + 5 €, klima: + 5 €, pobytová taxa: +  0,75 €/os./den, platí osoby od 12 let, platba na místě, výlety, 1/1 pokoj: + 1980

Odjezdová místa: Prachatice, Český Krumlov, Vimperk, návaznost na pravidelné spoje od Prahy, Písku a Strakonic