Itálie - lyže - Val di Fiemme 2022

Sdílej na zeď

Po odmlce Vás opět zveme na krátkodobý zájezd na lyže do italské lyžařské oblasti Val di Fiemme, které je českými lyžaři jedním z nejnavštěvovanější lyžařské oblasti z celé Itálie. Je zde mnoho středisek, které nabízejí sjezdové lyžování pro všechny klienty. Ubytování se opět podařilo zajistit v hotelu Sport, který se nachází v nadmořské výšce 1.750 m v srdci Alpe di Pampeago, na úpatí pohoří Latemar. Klientům nabízí strategickou polohu, jelikož leží jen do 100 m od lyžařských vleků (nebo sedačkových lanovek). Zastávka skibusu cca 30 m od ubytování.


Program lyžování: oblast Val di Fiemme/ Obereggen, Latemar, Pampeago 

Program zájezdu:
1.den (22.1.2022)   odjezd ve večerních hodinách z PHY,  Benešova, TA, Milevska, Písku, ČB,…

2.den (23.1.2022)   příjezd na ubytování, možnost převlečení, bus zůstává v místě všechny dny, lyžování, 30 m skibus do jiných středisek oblasti Val di Fiemme. Ubytování, večeře.

3.den  snídaně, individuální lyžování, večeře

4.den  snídaně, individuální lyžování, večeře

5.den (26.1.2022) po snídani vyklizení pokojů, uložení zavazadel do busu, lyžování, po skončení lyžování  odjezd do ČR.

6.den příjezd do ČR do ČB 5.den před půlnocí, do ostatních nástupních míst dle vzdálenosti.
  
Ubytování: 2 - 4 lůžkové pokoje bez balkonu s koupelnou,  v hotelu je k dispozici prostorná hala, restaurace, bar, televizní místnost, čítárna, lyžárna (deposit 5 Euro), krytý vyhřívaný bazén, malá tělocvična, sauna, turecké lázně, malá relaxační místnost, možnost masáží (za poplatek), mini klub pro děti od 3 let, taverna, kde probíhají diskotéky, taneční večery nebo tématické párty, kulečníkový sál (za poplatek), wifi v hale
1/1 pokoj ( na vyžádání): + 1990 Kč/3 noci

Stravování: snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu, salátový bufet, nápoje u večeří nejsou v ceně

Skipass: 4 dny: cca 185 € dosp. osoba,  cca 129 € junior (nar. po 27.11.2005): 166 € senior (nar.před 27.11.1956

 


Níže na stránce naleznete volné termíny a cenu zájezdu.
CENÍK
cena za osobu
Last minute 22.01.-27.01.6.500Objednat

Cena zahrnuje:  3 x ubytování v  hotelu Sport Alpe di Pampeago s bazénem, saunou, restaurací, společenskou místností, používání bazénu zdarma, 3 x polopenzi, dopravu zahraničním busem s WC, klimatizací a videem,  tech. doprovod a pojištění proti úpadku.

Cena nezahrnuje: komplexní pojištění na lyže včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zájezdu - možno uzavřít naším prostřednictvím u pojištovny UNIQA. /35 Kč/kal.den zájezdu., pobytovou taxu v IT, není v současné době známá přesná výše, cca 2,2€/noc/dosp. osobu od 14 let.