Itálie - lyže - Val di Fiemme

Sdílej na zeď

Zveme Vás na krátkodobý zájezd na lyže do italské lyžařské oblasti Val di Fiemme, které je českými lyžaři jedním z nejnavštěvovanější lyžařské oblasti z celé Itálie. Je zde mnoho středisek, které nabízejí sjezdové lyžování pro všechny klienty. Nově ubytování v hotelu Sport, který se nachází v nadmořské výšce 1.750 m v srdci Alpe di Pampeago, na úpatí pohoří Latemar. Klientům nabízí strategickou polohu, jelikož leží jen do 100 m od lyžařských vleků (nebo sedačkových lanovek). Zastávka skibusu cca 30 m od ubytování.

Program lyžování: oblast Val di Fiemme/ Obereggen, Latemar, Pampeago 

Program zájezdu:
1.den (29.1.2020)   odjezd ve večerních hodinách z Liberce, MB, PHY,  Benešova, TA, Milevska, Písku, ČB,…

2.den (30.1.2020)   příjezd na ubytování, možnost převlečení, bus zůstává v místě všechny dny, lyžování, 30 m skibus do jiných středisek oblasti Val di Fiemme. Ubytování, večeře.

3.den  snídaně, celodenní lyžování, večeře

4.den  snídaně, individuální lyžování, večeře

5.den (2.2.2020) po snídani vyklizení pokojů, uložení zavazadel do busu, lyžování, po skončení lyžování  odjezd do ČR.

6.den příjezd do ČR do ČB 5.den před půlnocí, do ostatních nástupních míst dle vzdálenosti.
  
Ubytování: 2 - 4 lůžkové pokoje s koupelnou,  v hotelu je k dispozici prostorná hala, restaurace, bar, televizní místnost, čítárna, lyžárna (deposit 5 Euro), krytý vyhřívaný bazén, malá tělocvična, sauna, turecké lázně, malá relaxační místnost, možnost masáží (za poplatek), mini klub pro děti od 3 let, taverna, kde probíhají diskotéky, taneční večery nebo tématické párty, kulečníkový sál (za poplatek), wifi v hale

Stravování: snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu, salátový bufet, nápoje u večeří nejsou v ceně

Skipass: 4 dny: cca 175 € dosp. osoba,  cca 124 € junior (nar. po 30.11.2003): 157 € senior (nar.před 30.11.1954

 


Níže na stránce naleznete volné termíny a cenu zájezdu.
CENÍK
cena za osobu
29.01.-03.02.5.600Vyprodáno

Cena zahrnuje:  3 x ubytování v  hotelu Sport Alpe di Pampeago s bazénem, saunou, restaurací, společenskou místností, používání bazénu zdarma, 3 x polopenzi, dopravu zahraničním busem s WC, klimatizací a videem,  tech. doprovod a pojištění proti úpadku.   

Cena nezahrnuje: komplexní pojištění na lyže včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zájezdu - možno uzavřít naším prostřednictvím u pojištovny UNIQA. /33 Kč/kal.den zájezdu., pobytovou taxu v IT, není v současné době známá přesná výše, cca 2,2€/noc/dosp. osobu od 14 let.