Plachetnicí po Jadranu s akreditovaným kapitánem

Sdílej na zeď
Zkuste zažít dovolenou trochu jinak, nabízíme Vám nešední plavbu jachtou až pro 10 osob Zažijete nezapomenutelný pohled na křišťálově průzračné moře z paluby sportovní pnámořní jachty. ke každému moři patří tisíce ostrovů a ostrůvků a některé, třeba i neobydlené, můžete nyní poznat i Vy.

Tyto plavby jsou určeny pro ty z Vás, kteří neradi na dovolené pobýváte na stejném místě a chcete zažít i trochu dobrodružství. Po plavbě si můžete každý večer vychutnat v jiném živém, či klidném městečku.

Vyžádejte si konkrétní nabídku trasy, kterou vždy přizpůsobíme VAšim požadavkům a sestavíme program na míru pro Vaši rodinu nebo skupinu přátel. Místo vyplutí je Trogir, samozřejmě se pokusíme navštívit co nejvíce atrktivních míst (např. Split, Bol, Hvar, Primošten,...) Termín je vždy os soboty do soboty.

Každá jachta má 3-5 kajut pro 2 osoby, společnou místnost pro daný počet osob k posezení s vybavenou kuchyní, 1-3 soc. zařízení, dle počtu kajut. Stravu si účastníci zajišťují sami a to i pro kapitána, neplatí to na večrní posezení.

Doprava do přístavu je možná vlastní nebo busem, eventuelně mikrobusem, dle Vašich požadavků.

Níže na stránce naleznete volné termíny a cenu zájezdu.
CENÍK
cena za osobu
02.06.-09.06.10.900Objednat
08.09.-15.09.10.900Objednat

Cena zahrnuje: pronájem jachty na 7 nocí, služby kapitána

Cena nezahrnuje: dopravu busem: + 2400 Kč, v marině se platí před plavbou vratná kauce za loď, výše je dle typu lodi: cca 20 EUR/osobu, pokud si účastníci zaplatí vratnou kauci sami, nemusí se kauce pojišťovat, Přídavný motor k jachtě, cca 100-150 EUR/týden, úklid, povlečení, plyn: cca 20 EUR/osobu, pobytovou taxu: 1 EUR/osobu a den, platí se v přístavu.
Poplatky během plavby: kotvení v nedomovské marině: cca 120EUR/loď a noc, v domovské marině a kotvení v zátokách se neplatí.
Poplatky po plavbě: nafta dle sutečnosti: cca 100-160 EUR/loď.