Parkování u letiště onlineGoParking Katalog

RADY PRO VAŠI CESTU

Newsletter

Zasílání novinek a informací o last minute emailem
zadejte svůj email

Novinky

Máme nové Last Minute


SLOVINSKO - malá země s velkým srdcem 2022

Sdílej na zeď

Sleva 7% do 15.02.
         5% do 15.03.


Krásná a nedotčená příroda slovinských hor, vodopády a jezera v kombinaci s koupáním na Jadranu. Řada památek UNESCO, jeskyně, hrady, jezera Bled a Bohinj a mnoho dalších. Slovinsko nabízí vše, co si o své dovolené můžete přát!

Program:
1.den: odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do Slovinska. Velký okruh Julskými Alpami - nejkrásnější horská panoramata, Kranjska Gora - horské středisko a řeka Soča a další, odjezd na ubytování, nocleh.

2.den: po snídani odjezd k jezeru Bled s majestátním hradem na skále, který se tyčí nad jezerem, fakultativně možnost návštěvy hradu (cesta na ostrůvek gondolami). Návštěva romantické soutěsky Vintgar (měří 1 400 m a je zakončená vodopádem), odpoledne přejezd k jezeru Bohinj - největší slovinské jezero s průzračně čistou vodou, vodopád Savica, snad nejznámější  a největší  vodopád ve Slovinsku. Ubytování, nocleh.

3. den: po snídani odjezd na prohlídku romantického "loupežického hradu" ve skalách Predjamski grad, prohlídka největší krápníkovou jeskyni v Evropě - Postojanska jama, jízda podzemním vláčkem, 20 km podzemních chodeb. Odjezd na ubytování, nocleh.

 

4.den: po snídani prohlídka přímořských letovisek Piran a Portorož. Volný program, možnost relaxace u moře a koupání. Večer odjezd domů.

5.den: ranní příjezd do ČR.

 


Níže na stránce naleznete volné termíny a cenu zájezdu.
CENÍK
cena za osobu
14.09.-18.09.7.500Objednat

cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autobusem, 3x ubytování v hotelu***, 3x polopenzi, služby průvodce, info materiál a zákonné pojištění CK.

cena nezahrnuje: přípl. 1/1 pokoj: + 700 Kč/osoba/noc, komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu: + 130
doporučené kapesné na vstupné:  cca 35
odjezdová místa: Tábor, Písek, Strakonice, České Budějovice, Český Krumlov a Kaplice.