Země tulipánů a větrných mlýnů 2018

Sdílej na zeď
Sleva 8% do 31.01.*     6% do 31.01.            
            6% do 29.02.*    4% do 28.02.
           (max. 800 Kč/os.)


K nejoblíbenějším jarním zájezdům patří tradičně Holandsko – vydejte se s námi do země květin, vodních kanálů, rozsáhlých pastvin s proslulými větrnými mlýny, naučných skanzenů, mořských lázní, sýrových farem a malebných holandských měst a přístavů. 

Program:

1.den:

odjezd z ČR ve večerních hodinách, noční přejezd SRN.

2.den:

v ranních hodinách přijíždíme do Aalsmeeru, kde navštívíme největší květinovou burzu na světě, poté odjezd do Alkmaaru – tradiční sýrový trh (nenapodobitelná atmosféra starých sýrových tradic), pokračovat budeme do poklidné starobylé rybářské vesnice Volendam, která kromě rybářských specialit (mimo jiných ryb také úhoři) nabízí také možnost zakoupení vaflí (zajímavé je také malé muzeum této sladkosti). Další atrakcí bude plavba lodním expresem do malebné vesnice Marken, kde během prohlídky shlédneme také interiér typického markenského domu. Na soukromé farmě Nico (dříve Alida Hoeve) ochutnáme čerstvý domácí sýr, přejezd na ubytování.

3.den:

po snídani odjedeme do Noordwijku, účastníme se Květinového korza - světoznámý průvod alegorických vozů vyzdobených květinami. Poté jarní květinový park Keukenhof - překrásná zahrada rozkládající se na 32 ha se 100 druhy tulipánů a množstvím jiných květin. Cestou nazpět projedeme nejznámějším krajem tulipánů v oblasti Haarlemu. Na závěr navštívíme skanzen Zaanse Schans s ukázkami ruční výroby dřeváků. Velice zajímavá je také prohlídka větrného mlýnu "Kočka".

4.den:

5. den:

po snídani odjedeme do Amsterdamu, kde si prohlédneme brusírnu diamantů, náměstí Dam s královským palácem, projedeme se lodí po starých městských grachtech, možnost nákupu květin na tzv. „Plovoucím“ květinovém trhu, popř. individuální program (možnost návštěvy muzea Vincenta van Gogha, Rijksmuzea, domu Anny Frankové, eventuelně muzea voskových figurín Madame Tussauds). Večer odjezd do ČR.
návrat v dopoledních hodináchNíže na stránce naleznete volné termíny a cenu zájezdu.
CENÍK
cena za osobu
19.04.-23.04.6.690Objednat

cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem s WC a videem, 2x ubytování v hotelu, 2x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku

cena nezahrnuje: 1/1 lůžkový pokoj + 990 Kč, komplexní cestovní pojištění: +130

doporučené kapesné: 40 – 60 EUR EUR
Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38