Holandsko s návštěvou květinového korza 2020

Sdílej na zeď

sleva 8% do 31.01.  
         6% do 29.02.


1. den: odjezd z ČR ve večerních hodinách, noční přejezd SRN

2. den: ráno příjezd do Keukenhofu – květinový park nabízí na 32 ha přehlídku rozkvetlých jarních cibulovin, v pavilónech expozice květinových aranžmá včetně exotických rostlin, z vyhlídkového mlýna pak pohled do barevných květinových lánů. V odpoledních hodinách pak dojdeme a v obci Lisse vyčkáme Květinové korzo – světoznámý průvod nazdobených květinových alegorických vozů, doplněný hudbou, mažoretkami a luxusními vozidly. Ve večerních hodinách přejezd na ubytování.

3. den: po snídani odjedeme do Lelystadu – hlavního města nejmladší provincie Flevolandu, zastávka u repliky Batavie – slavné obchodní lodě z počátku 17. století. Dále přejedeme po 32 km dlouhé uzavírací hrázi Afsluitdijk, která rozděluje záliv Zuiderzee na dvě části: Waddenzee a uměle vytvořené jezero Ijsselmeer. Fotopauzy na této unikátní stavbě. Zastávka a prohlídka města Horn – kdysi střediska zámořského obchodu a mořeplavby. Pokračovat budeme ve starobylé rybářské vesnici Volendam, kde se nabízí k ochutnání místní rybí speciality, vafle a lívanečky. Na závěr navštívíme skanzen Zaanse Schanss ukázkami tradiční ruční výroby dřeváků, výroby místního sýra s možností ochutnávky a nákupu. Příležitost bude prohlédnout si i větrný mlýn s jeho interiérem. Návrat na hotel.

4. den: po snídani se přesuneme do Amsterdamu k celodenní prohlídce. Prohlédneme si brusírnu diamantů, „plovoucí květinový trh“, náměstí Dam s královským palácem, rušné uličky čínského města či červených lampiček. Ucelený dojem a atmosféru tohoto města získáme z projížďky lodí po starých městskýchgrachtech i moderní částí přístavu. Individuální zájemci mohou navštívit některé z muzeí – Rijksmuseum, Van Gogh Museum, Anne Frank House, či Madame Tussauds Museum. Večer odjezd z Amsterdamu, noční přejezd Německa přes Lipsko a Drážďany do ČR.

5. den: návrat v dopoledních hodinách


Níže na stránce naleznete volné termíny a cenu zájezdu.
CENÍK
cena za osobucena za os.na př.
24.04.-28.04.6.9906.690Objednat

cena zahrnuje: 2 noci v ***hotelu Wageningen nedaleko Ede, 2x snídani, dopravu busem, průvodce

cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění: + 130 Kč, projížďku lodí po grachtech: + 300
Doporučené kapesné na vstupné: 40-60 €
Odjezdová místa: Praha, Benešov, Votice, Písek, Tábor, České Budějovice.
Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38