Holandsko - Země tulipánů a větrných mlýnů 2019

Sdílej na zeď

Sleva 8% do 31.01.*     6% do 31.01.
         6% do 28.02.*    4% do 28.02.


K nejoblíbenějším jarním zájezdům patří tradičně Holandsko – vydejte se s námi do země květin, vodních kanálů, rozsáhlých pastvin s proslulými větrnými mlýny, naučných skanzenů, mořských lázní, sýrových farem a malebných holandských měst a přístavů. 

1.den:  odjezd z ČR ve večerních hodinách, noční přejezd SRN.

2.den:  v ranních hodinách přijíždíme do Aalsmeeru, kde navštívíme největší květinovou burzu na světě, poté odjezd do Alkmaaru – tradiční sýrový trh (nenapodobitelná atmosféra starých sýrových tradic), budeme pokračovat do poklidné starobylé rybářské vesnice Volendam, která kromě rybářských specialit (mimo jiných ryb také úhoři) nabízí také možnost zakoupení vaflí (zajímavé je také malé muzeum této sladkosti). Přejezd na ubytování.

3.den:  po snídani odjedeme do Noordwijku, kde zhlédneme Květinové korzo - světoznámý průvod alegorických vozů vyzdobených květinami. Poté jarní květinový park Keukenhof - překrásná zahrada rozkládající se na 32 ha se 100 druhy tulipánů a množstvím jiných květin. Cestou nazpět projedeme nejznámějším krajem tulipánů v oblasti Haarlemu. Na závěr navštívíme skanzen Zaanse Schans s ukázkami ruční výroby dřeváků. Na soukromé farmě Nico (dříve Alida Hoeve) ochutnáme čerstvý domácí sýr. Velice zajímavá je také prohlídka větrného mlýnu "Kočka". Návrat na ubytování.

4. den: po snídani odjedeme do Amsterdamu, kde si prohlédneme brusírnu diamantů, náměstí Dam s královským palácem, projedeme se lodí po starých městských grachtech, možnost nákupu květin na tzv. „Plovoucím“ květinovém trhu, popř. individuální program (možnost návštěvy muzea Vincenta van Gogha, Rijksmuzea, domu Anny Frankové, eventuálně muzea voskových figurín Madame Tussauds). Večer odjezd do ČR.

5. den: návrat v dopoledních hodinách.

 


Níže na stránce naleznete volné termíny a cenu zájezdu.
CENÍK
cena za osobu
11.04.-15.04.6.690Objednat

cena zahrnuje: 2 noci v hotelu ***, 2x snídani, dopravu busem, průvodce, pojištění CK proti úpadku

cena nezahrnuje: 1/1 pokoj: + 990 Kč, projížďku lodí po grachtech: + 300 Kč, večeře: + 450 Kč/os/den, (lze objednat na 1 nebo 2 dny), komplexní cestovní pojištění vč. storna: + 130
Doporučené vstupné: 40 - 60 €
Odjezdová místa: Praha, Benešov, Votice, Tábor/Písek, České Budějovice